زمان جاری : جمعه 09 آبان 1399 - 1:38 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


سلام مهمان گرامي؛
مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد


آیا میدانید؟ ایا میدانید :

به انجمن کنکور کارشناسی ارشد برق خوش آمدید!
تعداد بازدید 98
نویسنده پیام
webcando آفلاینارسال‌ها : 45
عضویت: 8 /4 /1395
مواردی که نبایست در طراحی سایت خود بگذارید
پراهمیت ترین نقش یک طراح طراحی سایت این است که بداند که بایست چه کاری اجرا دهد. هر موردی که در طراحی سایت مشتری های تان اجرا می دهید بایست دارای هدف و کارایی عالی باشد. برخی زمانها ما مولفه هایی را در طراحی سایت خود قرار می دهیم که هماهنگ نمی باشند و خیلی هم قدیمی هستند و نوع جدید و بهتری از آن هست که می توانیم در طراحی سایت خود قرار دهیم.مواردی که نبایست در طراحی سایت خود بگذاریدحال زمان این است که به خطاهای متداول و قدیمی در طراحی سایت ها بپردازیم. این مولفه های در طراحی سایت خیلی قدیمی هستند و به منظور موفقیت طراحی سایت خیلی مضر هستند و امنیت طراحی سایت ها را به خطر می اندازند. ابتدا نگاه می کنیم که چرا این موردهای از دور خارج شده اند و بعد به موردی که قادرید جایگزین آن نمایید، می پردازیم. آیکون رسانه های اجتماعی در تیتر طراحی سایتاین آیکون ها بایست به جذب مراجعه کنندگان به وسیله شبکه های مختلفی اجتماعی کمک کنند، نه این که سبب خروج آن ها از طراحی سایت و فروشگاه سازشود. حتی اگر یک بازدیدکننده با هدف خاصی وارد طراحی سایت تان شد، نبایست موردهای این چنینی در تیتر سبب بازگشت آن ها از طراحی سایت شما شود.
به جای این مورد بایست چه بگذاریدشما بایست به جای دکمه های لینک شبکه اجتماعی، به پلاگین های رسانه های اجتماعی در طراحی سایت خود روی آورید. این امر سبب می شود تا بازدید کنندگان تان به صفحه اجتماعی طراحی سایت تان رجوع کنند و بدون اینکه از صفحه خارج شوند فعالیت های مورد نظرشان را اجرا دهند. این مورد سبب می شود تا بازدید کنندگان سایت تان را به جای که می خواهید، هدایت نمایید.شما قادرید این آیکون ها را در فوتر و یا نوار کناری سایت هم قرار دهید. این موردهای نبایست خیلی چشمگیر باشد. این موردهای تنها بایست به منظور مخاطبان طراحی سایتی آشکار باشند که به جستجوی آن هستند. عکس های استوک آشکار طراحی سایتعکس های بزرگ و تمام صفحه در طراحی وبسایت ها یک ترند بزرگ هستند و به منظور تبدیل مراجعه کنندگان به مشتری های طراحی سایت استفاده می شوند. متاسفانه، عکس های استوک کلیشه ای تاثیر معکوسی دارد. مخاطبان سایت از عکس هایی که بارها دیده اند، صرفه نظر می نمایند و احتمال دارد از طراحی سایت شما خارج شوند و به این ترتیب است که میزان مشتری های طراحی سایت تان کاهش می یابد.به جای این مورد بایست چه نماییدنخستین گزینش این است که خود از دوربین های موجود در تلفن همراه تان که امروزه در همه موبایل ها موجود است، بهره بگیرید و عکس های خلاقانه ای بگیرید، مخاطبان سایت به این مورد پاسخ و واکنش بهتری می دهند.گزینش دوم، برگزیدن عکس های استوک با دقت فراوان است. استفاده از عکس های استوک با کیفیت و گران قیمت می تواند مخاطبان را به طراحی وب سایت تان جلب نماید.یک عکس کم کیفیت که زیبایی دارد بهتر از عکس با کیفیتی است که بارها دیده شده است.
شرکت ها و طراحی سایت هایی وجود دارند که عکس هایی استوکی ارائه می دهند که خیلی بی نظیر و زیبا هستند. یکی از این سایت ها که با اسکرول نمودن قادرید عکس های را مشاهده بفرمایید، اینستاگرام است.
لینک های ایمیل برای طراحی سایتلینک ایمیل در طراحی سایت ها سبب می شود تا مخاطبان سایت با اعضای تیم طراحی سایت مورد نظر تعامل داشته باشند.غالبا هنگامی که لینک ایمیل را باز می نمایید، وارد صفحه مربوط به ارسال ایمیل نمی شوید. من حتی از برنامه اپل میل هم در این زمینه استفاده کردم و در هر صورت مجبور به ترک این صفحه شدم. تنها کاری که می توانستم اجرا دهم این بود که روی لینک ایمیل، راست کلیک کنم و آن را ذخیره نمایم و در قسمت ارسال ایمیل خود جای گذاری کنم.نیازی به گفتن نمی باشد، اما این مورد می تواند تجربه بدی را به منظور مخاطبان طراحی سایت رقم بزند.
لینک ایمیل ها می تواند به وسیله ربات ها آسیب ببیند و به صورت اسپم در صفحه ایمیل مشتری های طراحی سایت نمایان شود.
به جای این مورد بایست چه نماییدشما حتما به منزله طراح طراحی سایت، چند بار فرم ایمیل را به منظور طراحی سایت ها طراحی کرده اید. از این رو از این روش در هرجا از طراحی سایت که نیاز به نشانی ایمیل دارد، بهره بگیرید. در صفحه های \"ارتباط با ما\" قادرید این فرم کوچک را به منظور ایمیل قرار دهید تا مشتری سایت آن را پر کند و به منظور تایید شدن به نشانی ایمیل شان، پیام فرستاده شود. این امر برتری های بیشتری را در بر دارد:
فرم های ایمیل در طراحی سایت می تواند به آسانی تحت نظارت قرار بگیرد
ایمیل هایی که از طریق این فرم ها ارسال می شود به وسیله GOOGLE MAIL APP می تواند فیلتر شود
شما قادرید قسمت های بخصوصی را در این فرم قرار دهید تا کاربران سایت تان پر نمایند

اگر به هر علت بایست نشانی ایمیل در طراحی سایت تان وجود داشته باشد، بایست اطمینان حاصل نمایید که به صورت لینک در طراحی سایت تان قرار نگرفته است و از این رو پیام های شما به قسمت اسپم نشانی ایمیل مشتری های هدایت نمی شود.
متن های مشتری محور در طراحی سایتیکی از مناسب ترین مولفه هایی که قادرید در کار های طراحی سایت قرار دهید، متن های تجاری و بازاریابی هماهنگ است. مشتری های طراحی سایت از سایت ها به منظور اهداف تجاری استفاده می نمایند و به طراحی سایت هایی جذب می شوند که به منظورشان شگفت انگیز باشد.
طراحی سایت و محتوای آن بایست به گونه ای باشد که مخاطبان سایت را، به مشتری های طراحی سایت تان تبدیل کنند. آن ها بایست بدانند که چرا این طراحی سایت و کالا یا خدمات های آن به منظور وی سودمند است؟
به جای این مورد ​:چه محتوای طراحی سایت به وسیله یک طراح طراحی سایت مهیا شود یا به وسیله مشتری طراحی سایت، تفاوتی ندارد، در هر صورت بایست برتری های کالاات و خدمات های خود را به کاربر سایت معرفی نمایید. این برتری نبایست یکی از ویژگی کالاها و یا خدمات های سایت و یا اغراق نمودن راجع به آن ها باشد. شرکت و طراحی سایت بایست به منظور مخاطبان سایت مشخص کند که به چه ترتیب می توانند نیازهای مشتری های را تحقق بدهید.به جای استفاده از \" کیفیت کالاها، کیفیت خدمات ها و نوآوری ها از سال 1949\" قادرید از این جمله بهره بگیرید: \" آیا از پرداخت هزینه ها به منظور رسیدن به نیازهای خود خسته شده اید؟ پکیج با کیفیت پرینت افست با حداقل ترین تعداد سفارشات، به نظر شما چگونه است؟\"این مورد به مسئله اصلی مشتری طراحی سایت اشاره می کند و بعد آن را رفع می نماید؟دکمه ها با پس زمینه خالی در طراحی سایت به منظور دعوت به مشارکتاین دکمه ها که به \"دکمه های روح\" مشهور است، نمونه ای از موردهای قدیمی در طراحی سایت ها است. در این مورد یک متن کوتاه در یک دکمه مستطیل شکل بدون هیچ پس زمینه ای قرار می گیرد: این موردهای شمار کلیک نمودن مخاطبان را در طراحی سایت کاهش می دهد.مسئله این گزینه ها این است که همواره به منزله یک دکمه به وسیله مخاطبان سایت شناخته نمی شوند. تجربه های بی نظیر مخاطبان سایت نشان داده است که این دکمه ها بایست قابل کلیک و آشکار باشند، در صورتی که این دکمه ها چنین کاراییی را در طراحی سایت تداعی نمی نمایند.به جای این مورد بایست چه کنیمدکمه های موجود در طراحی سایت شما بایست دارای طرح و سبک باشد. به موردهای زیر در این زمینه دقت نمایید:رنگ: رنگی که در این دکمه های استفاده می نمایید بایست با پس زمینه طراحی سایت و سایر قسمت های طراحی سایت تان همخوانی داشته باشد. نبایست این موردهای را ثابت نگاه دارید، به منظور جلب توجه مخاطبان طراحی سایت بایست این موردهای را به صورت POP-UP نمایش دهید.شکل: مستطیلی که گوشه های گردی دارد به منظور دکمه های قابل کلیک در طراحی سایت خیلی عالی عمل می کند. این گوشه های گرد نظر مخاطبان را به متن CTA این دکمه جلب می نماید.متن: از کلماتی در این دکمه های دعوت به مشارکت یا CTA بهره بگیرید که کاربر به آسانی بتواند تصمیم بگیرد که می خواهد روی آن کلیک کند یا خیر. به منظور مثال، کلمه \"بگیرید\" بهتر از \" خرید نمایید\" است.در صورتی که دکمه ها با پس زمینه خالی به منظور گزینه های دعوت به ​مشارکت شما در طراحی سایت بهتر نمی باشد، اما به منظور دکمه های دعوت به عمل ثانویه خیلی کاربرد دارد. این مورد وزن دیداری کمتری از دکمه دعوت به مشارکت اصلی دارا است تا مخاطبان ابتدا زیاد به CTA اولیه و اصلی توجه کنند و بعد به این دکمه های ثانویه دعوت به عمل روی آورند. با پرتال ساز همراه باشید.

امضای کاربر : طراحی سایت و بهینه سازی وب کندو
طراحی وب سایت , طراحی سایت
دوشنبه 29 آذر 1395 - 14:48
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
maryam567 آفلاین
ارسال‌ها : 731
عضویت: 8 /2 /1399

پاسخ : 1 RE مواردی که نبایست در طراحی سایت خود بگذارید

چهارشنبه 23 مهر 1399 - 19:10
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | مواردی که نبایست در طراحی سایت خود بگذارید | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS